KZ-RAP

Объявление

************************************************************************************************************************************ ************************************************************************************************************************************ ************************************************************************************************************************************ ************************************************************************************************************************************

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » KZ-RAP » Форум Жаңалықтары » Форумнын кай жері жаман?


Форумнын кай жері жаман?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

форум колданушылары Дизайнды жаймендеп озгерту устіндемін бара бара бул форум коркеіп кетеді!Тек сіздердін комектерініз керек кай жері жаман болып тур немесе катып калатын аурулары барма?Кай жері унамайды?оз пікірлерінзі жазыныздар!

2

Доброе время суток. Можно ли заказать два минуса, только хотелось получить какой-нибудь пример, я так понимаю вы можете выслать работу на ящик, а я могу оплачу через онлайн платежи на https://www.kassa24.kz/ либо кину деньги просто на карту.


Вы здесь » KZ-RAP » Форум Жаңалықтары » Форумнын кай жері жаман?